מדרסים אורטופדים תפקודיים לרצי מרתון

 

ב"נוה מעבדות אורטופדית" אנו מטפלים מזה שנים רבות ברצי מרתון, והפכנו להיות המרכז המועדף על רצים מקצועיים רבים. הקשרים המיוחדים שיש לנו עם מרכזי ספורט מובילים בארה"ב מאפשרים לנו להציע לרצים את המוצרים העדכניים והיעילים ביותר בתחום הריצה, כדי שיוכלו לשמור על גופם ולמצות ממנו את המרב.

 

ריצת המרתון מפעילה על הרגליים כוחות עצומים. רוב בעיות כפות הרגליים והקרסול בהן אנו נתקלים נובעות מעליה חדה בעומסים. אצל חלק מהרצים עליה זו מתרחשת כתוצאה מביומכניקה לקויה (מולדת) של כפות הרגליים ואצל חלקם מעודף משקל ו/או מאי הקפדה על סרגלי מאמצים.

ריצת המרתון כרוכה בחבטות חוזרות ונשנות, לאורך חודשים ושנים של אימונים. למעשה, לאורך 42,195 המטרים של הריצה הרגלים מבצעות 15,000 חבטות, בכוח השווה לפי שלוש או ארבע ממשקל הגוף. גם בעלי רגליים מושלמות ניצבים בפני הסיכוי לפציעה כתוצאה מכוחות אדירים האלה.

מדרסים אורטופדים תפקודיים מסייעים במניעת פציעות על ידי הפחתה בכוחות העצומים המופעלים על כפות רגלי הרצים. מדרסים אורטופדים תפקודיים כאלה מצריכים התאמה מושלמת לצורת כף הרגל ונקראים "מדרסי מגע מושלם תפקודיים". תפקידם הוא לחלק באופן שווה את הכוחות המופעלים על כף הרגל ולמנוע לחץ מוגבר על כל אזור שהוא. שיטת הייצור המיוחדת, הכוללת בין השאר סריקת לייזר של העתקי כפות הרגליים, מאפשרת את הדיוק המושלם הדרוש.

מחקרים רבים מראים כי לריפוד המדרסים השפעה משמעותית בהפחתת הכוחות הנובעים מפגיעת כפות הרגלים במשטח הריצה, לכן מעבר להתאמה המושלמת של "מדרסי מגע מושלם תפקודיים" לכף הרגל, המדרס האורטופדי תפקודי המיועד למרתון מצופה בחומרים חדשניים, סופגי זעזועים בעלי "זיכרון ארוך" השומרים על תכונותיהם למשך זמן רב ומסייעים בהפחתת העומסים המופעלים על הגפה התחתונה.

הכוחות הקיצוניים המופעלים על כפות הרגליים בזמן ריצת המרתון, גורמים לכך שגם רצים שאינם סובלים מכל בעיה אורתופדית יוכלו להפיק תועלת רבה משימוש ב"מדרסי מגע מושלם תפקודיים" ולהגן על גופם מפגיעות קשות. במידה ואתם מתכננים להתחיל להתאמן בריצת מרתון, או אם אתם כבר בתהליך, התקשרו אלינו, יש לנו מה להציע לכם.

מדרסים אורטופדים תפקודיים לרצי מרתון

Plantar Fasciitis – דלקת בחותלת הכפית ("דורבן")

Achilles Tendonitis – דלקת בגיד אכילס

Knee Pain – כאבי עקב

Posterior Tibial Tendonitis – דלקת בגיד הטיביאלי האחורי Ball-Of-The-Foot Pain – כאבים בכרית כף הרגל

Sesamoiditis

Stress Fractures – שברי מאמץ

כיצד נלקחות המדידות להכנת מדרסים אורתופדיים-תפקודיים?

המטפל מבצע אנמנזה ובדיקה ביומכנית מקיפה הכוללת מדידת זוויות, אורך רגליים ועוד.

המטפל סורק באמצעות סורק לייזר בתלת ממד את כפות הרגליים כאשר המטופל שוכב ואינו נושא משקל על הרגליים.

ייצור המדרסים האורטופדים התפקודיים בפועל מבוצע במעבדות אורתופדיות בארה"ב, לשם נשלחות הסריקות.

הייצור מבוצע באמצעות מערכות לייזר ממוחשבות, תוכנות ייעודיות לאיזון כף הרגל וכרסומות ממוחשבות.

המדרסים האורתופדים התפקודיים של נוה מעבדות הם מהיחידים בארץ באישור משרד הבריאות.

כל המעבדות המייצרות את המדרסים בארה"ב עבור "נוה מעבדות אורטופדיות" הן בעלות תו תקן של הארגון האמריקאי למעבדות רפואיות.

כל המטפלים בנוה מעבדות אורטופדיות הם בעלי תעודת הכשרה להנעלה רפואית מטעם המכון הלאומי לגפיים.

המדרס עמיד לשנים רבות, וכמו לכל המדרסים התפקודיים של "נוה מעבדות אורטופדיות" ניתנת לו אחריות ל-3 שנים על שבר, המציאות מוכיחה כי המדרסים עמידים לשנים רבות גם מעבר לאחריות.

חשים בכאבים ורוצים לדעת אם כל זה נובע מתפקוד לקוי של כף הרגל?

התקשרו עוד היום לקביעת תור חינם לייעוץ באחד מסניפנו בטלפון 1-800-20-14-14