מדוע דווקא אנחנו?

למדרסים שלנו אישור ממשרד הבריאות
 כל המטפלים בנוה מעבדות אורטופדיות הם בעלי תעודת הכשרה להנעלה רפואית
מטעם המכון הלאומי לגפיים.
 מנכ"ל החברה הוא מהמרצים הוותיקים בבית הספר לרפואה בתל אביב.

הפנו אתכם לטיפול במדרסים? ישנם כמובן מכונים רבים מתוכם אתם יכולים לבחור, אבל אם תחליטו לפנות אל "נוה מעבדות אורטופדיות" תגלו, כפי שגילו דורות של מטופלים לפניכם, כי תזכו להקלה גדולה יותר בכאבים, לנוחיות מרבית ולתוצאות טובות יותר מאשר בכל מקום אחר. ותק ונסיון של 83 שנה בהתאמה אישית של מדרסים מוכיח את עצמו בפתרון  בעיות רבות ומניעת ניתוחים.

טיפול המבוסס על הוכחות מדעיות – מהיחידים בארץ באישור משרד הבריאות.

התוצאות המדהימות של הטיפול במדרסים אורטופדים תפקודיים שיוצרו על ידי "נוה מעבדות אורטופדיות" נובע בין השאר מכך שאנו מיישמים טיפול המבוסס על הוכחות מדעיות. ארגון ה-C.E.B.M , "המרכז לרפואה מבוססת הוכחות מדעיות" קובע כי "רפואה המבוססת על הוכחות מדעיות היא הרפואה המצפונית והברורה ביותר. כשהיא נעשית מתוך שיקול דעת, היא מאפשרת לטפל בחולה באופן הטוב והמקצועי ביותר."

המנהלים הרפואיים של "נוה מעבדות אורטופדיות" חוקרים ועוקבים אחר כל המחקרים המדעיים העדכניים ביותר בנושא המדרסים

והביומכניקה של כף הרגל ובעקבותיהם משפרים ללא הרף את רמת הדיוק של מערכות הייצור וכתוצאה מכך את איכות המדרסים.

מחקרים רבים מדברים על הצורך בהתאמה מדויקת של צורת המדרסים לכף הרגל. תמצאו שהמדרסים של "נוה מעבדות אורטופדיות" מבוססים על מחקרים אלו ומותאמים באופן אישי וייחודי תוך שימוש במערכות לייזר ממוחשבות.

ניסיון והכשרה

"נוה מעבדות אורטופדיות" היא כיום מרכז הלימוד וההדרכה המרכזי לסטודנטים ומטפלים בתחום. הצוות הרפואי של "נוה מעבדות אורטופדיות" מורכב ממטפלים עתירי ניסיון, שלהם ותק של מעל שמונים שנה בטיפול באמצעות מדרסים אורטופדים תפקודיים.

איזון ופתרון בעיות

סיבה נוספת להצלחתנו בפתרון בעיות רפואיות הקשורות ביציבה, היא העובדה שמאחורי המדרס האורטופדי תפקודי שלנו עומדות מעבדות אורטופדיות המלוות אתכם לאורך שנים. כל מדרס זקוק מפעם לפעם לאיזון מחודש בעקבות שינויים שחלים לאורך השנים בגופו של המטופל. צוות מיומן יטפל במדרסים שלכם וישיב לכם אותם כשהם נראים כאילו ירדו ברגע זה מפס הייצור ומתפקדים ביעילות מרבית.

לקיחת מידות למדרסים בידי מומחים

אבחנה נכונה ומטפל מיומן הוא הגורם החשוב ביותר לקבלת תוצאות מוצלחות. מסיבה זו ב"נוה מעבדות אורטופדיות" רק מטפלים בעלי ניסיון רב בתחום, בעלי תעודת הרשאה מטעם המכון הלאומי לגפיים להנעלה רפואית יטפלו בכם.

לפני שאתם קובעים תור במעבדה כלשהי להזמנת מדרסים בררו מיהו לוקח המידות ומהי מידת הכשרתו. אל תתפשרו על לוקחי מידות חובבנים, התוצאה תהיה בהתאם.

"גב" אמריקאי חזק

לאחר שנעשתה האבחנה הנכונה, והמטפל הטוב ביותר ביצע את לקיחת המידות, דרושה מעבדת הייצור הטובה ביותר על מנת להפוך את המידע הזה למדרס תפקודי – אורתופדי מיטבי.

"נוה מעבדות אורטופדיות", החלוצים בישראל בתחום המדרסים האורטופדים התפקודיים, מייצרים את המדרסים מזה עשרות שנים במעבדות הטובות ביותר בארה"ב, כולן בעלות תקן אמריקאי מחמיר ביותר של PFOLA .מעבדות אלו משתמשות במערכות ממוחשבות ובסריקות לייזר כדי להשיג עבורכם את הדיוק המרבי ולקבל את התוצאה הטובה ביותר בטיפול.

חשים בכאבים ורוצים לדעת אם זה נובע מתפקוד לקוי של כף הרגל?

התקשרו עוד היום לקביעת תור חינם לייעוץ באחד מסניפנו בטלפון 1800-20-14-14